Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

 

2018 m.

Jaunimo karybos ir amatų stovyklos dalyviai mokėsi kariškos rikiuotės ir pilietiškumo
2018.08.07
img

Jau antrus metus dalyvaujame Jaunimo karybos ir amatų stovykloje Užuguostyje. Stovyklą organizuoja čia gimę ir augę entuziastai, sėkmingai siekiantys karjeros Vilniuje, tad savaitės trukmės stovykla pirmiausia skirta vaikams, kurių šeimos neišgali išleisti vaikų į komercines stovyklas, ir tai yra puikus pilietinės iniciatyvos pavyzdys – sugrįžti į gimtuosius kraštus ir daryti gerus darbus bendruomenei.

null
Pilietiškumo ugdymo žygis Pal. J.Matulaičio dienos centrą lankantiems vaikams
2018.08.06
img

Rugpjūčio 3-4 dienomis Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai surengė pilietiškumo ugdymo žygį Palaimintojo Jurgio Matulaičio dienos centrą lankantiems vaikams. Žygio metu buvo aptartos įvairios pilietiškumo temos, susipažinta su kariuomenės sausu maisto daviniu ir rengtos bendros veiklos lauke.

null
Kolegei iš Australijos rūpi Lietuvos piliečių valia ir pasirengimas priešintis galimai karinei agresijai
2018.07.30
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyr. specialistas Rokas Jašinskas iš Australijos atvykusią ir stažuotę departamente atliekančią Ireną Kapočius liepos 27 d. pakvietė susitikti su Lietuvos šaulių sąjungos atstovais, apsilankyti naujajame šaulių štabe Vašingtono aikštėje ir susipažinti su Lietuvos šaulių sąjungos veiklos kasdienybe.

null
Svečių diena jaunųjų šaulių stovykloje – pilietiškumo gūsis visuomenei
2018.07.27
img

Liepos 27 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė ir vyr. specialistas Rokas Jašinskas Lietuvos šaulių sąjungos kvietimu lankėsi liepos 23–28 dienomis vykusios sukarintos jaunųjų šaulių stovyklos „Žalgiris 2018“ svečių dienos renginiuose. Stovyklos svečiai tą dieną galėjo iš arčiau pamatyti jaunųjų šaulių kasdienybę, daugiau sužinoti apie stovyklos programą, vykdomas veiklas ir tikslus, netgi išmėginti taiklumą šaudykloje iš mažo kalibro šautuvų ir kliūčių ruožą.

null
LiJOT festivalio dalyviams – pilietinės visuomenės stiprinimo komandinės užduotys
2018.07.23
img

Liepos 20-22 dienomis jau ketvirtąjį kartą Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos organizuotame festivalyje „Dalinkis vasara'18. Galimybės. Istorijos. Įspūdžiai“ dalyvavo ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos komanda – Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė, to paties skyriaus vyriausiasis specialistas Rokas Jašinskas ir Mobilizacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Albertas Daugirdas, LiJOT festivalio dalyviams parengę pilietinės visuomenės stiprinimo komandines užduotis. Jaunimas festivalyje galėjo išgirsti šimtus istorijų prie laužo, įkvėpti save bei kitus naujiems darbams ir iššūkiams bei patirti nepamirštamų įspūdžių įvairių veiklų metu.

null
Skautų šimtmečio stovykloje „Laužų karta 2018“ – aktuali pilietiškumo tema
2018.07.20
img

Liepos 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM komanda dalyvavo skautų šimtmečio stovykloje „Laužų karta 2018“. Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė, vyr. specialistas Rokas Jašinskas ir departamente praktiką atliekanti stažuotoja iš Australijos Irena Kapočius džiaugėsi galėdami pabendrauti su į šią tautinę stovyklą suvažiavusiais net keliais tūkstančiais skautų iš viso pasaulio.

null
Klaipėdos krašto gydymo įstaigose atlikta paslaugų teikimo atvykstančioms NATO sąjungininkų pajėgoms galimybių patikra
2018.07.19
img

Liepos 16 - 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai drauge su NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės ir NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje atstovais surengė priimančiosios šalies paslaugų teikimo galimybių patikrą Klaipėdos krašto gydymo įstaigose. Jungtinė specialistų darbo grupė lankėsi Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, Klaipėdos Greitosios medicinos pagalbos stotyje ir VšĮ „Klaipėdos jūrininkų ligoninė“ bei šios ligoninės Palangos departamente, bendravo su gydymo įstaigų vadovais ir personalu. Susitikimų metu buvo pristatytos ligoninių ir įstaigų teikiamos paslaugos ir turimi pajėgumai, apsitarta dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo atvykstančioms NATO sąjungininkų pajėgoms.

null
Po susitikimo su Lietuvos Caritas vadovais užsimezgė dar viena svarbi partnerystė
2018.07.18
img

2018 m. liepos 17 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir Mobilizacijos skyriaus vedėjas Arūnas Pudžemis lankėsi Kaune, kur susitiko su vienos didžiausių nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje – Lietuvos Caritas vadovais. Ši tarptautinė katalikiška organizacija, telkianti ir vienijanti geros valios asmenis socialinei paramai teikti, kasmet suteikia pagalbą beveik pusei milijono Lietuvos piliečių. Šių žmonių tylus kasdienis darbas ir pasiaukojimas yra geriausias pilietiškumo ir meilės artimui įrodymas. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo su Lietuvos Caritas ir jos savanorių pagalbos piliečiams teikimo galimybės ištikus krizei ar karo atveju.

null
Dalijamės patirtimi su kolege iš Australijos
2018.07.18
img

Nuo 2018 m. liepos 17 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie Krašto apsaugos ministerijos vieši viešnia iš Australijos Irena Kapočius, dirbanti Australijos gynybos sistemoje. Į Lietuvą I. Kapočius atvyko kaip Global Lithuanian Leaders programos We Connect Lithuania kandidatė. Ši programa išeivijos lietuvius skatina pažinti modernią, inovatyvią Lietuvą, atliekant mėnesio trukmės stažuotes įvairiose Lietuvos institucijose ir organizacijose. Taip siekiama kurti Lietuvos gerosios valios ambasadorių pasaulyje tinklą, matančių Lietuvą kaip modernią šalį. I. Kapočiussavo stažuotei pasirinko Krašto apsaugos sistemą, nes jai įdomu viskas, kas susiję su šalies gynyba ir piliečių valia priešintis. Liepos 17 d. I. Kapočius departamento darbuotojams pristatė išsamų pranešimą apie Australijos gynybos sistemą ir jai tenkančius iššūkius.

null
Su Jonavos rajono vadovais – apie mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo iššūkius
2018.07.13
img

Liepos 11 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai lankėsi Jonavos rajono savivaldybėje. Departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis šiltai ir dalykiškai pabendravo su šio rajono administracija apie mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo iššūkius karinės grėsmės atveju ir su tuo susijusias kasdienes rajono problemas ir rūpesčius, kurie, jei liktų neišspręsti, ekstremalios situacijos atveju dar labiau paaštrėtų. Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis nuoširdžiai pasidžiaugė, kad mūsų direktoriui Virginijui Vitalijui Vilkeliui šalies saugumas ir ateitis – ne tušti žodžiai, o mes džiaugiamės, kad buvome išgirsti ir suprasti, nes tik kalbėdamiesi galime efektyviau išspręsti daugybę gyvybiškai svarbių klausimų.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media