Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

 

2018 m.

Mobilizacinis seminaras Kauno, Marijampolės ir Alytaus apskričių savivaldybių darbuotojams
2018.03.23
img

Kovo 22 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai drauge su departamento direktoriumi Virginijumi Vilkeliu lankėsi Kauno miesto savivaldybėje, kur surengė seminarą „Savivaldybių pasirengimas mobilizacijai, mobilizacijos planų rengimas“ Kauno, Marijampolės, Alytaus apskričių savivaldybių darbuotojams. Seminaras sulaukė didelio klausytojų susidomėjimo – jo dalyviai aktyviai diskutavo su lektoriais pasiruošimo mobilizacijai klausimais.

null
Pasirengimo mobilizacijai patirtimi dalinosi Klaipėdos, Telšių ir Šiaulių apskričių savivaldybių atstovai
2018.03.21
img

Kovo 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistų komanda į susitikimą-seminarą Klaipėdos miesto savivaldybėje sukvietė Klaipėdos, Telšių ir Šiaulių apskričių savivaldybių atstovus – buvo dalinamasi patirtimi ir gerąja praktika pasirengimo mobilizacijai klausimais.

null
Ar įmanoma pilietiškumo pamoką dėstyti ne iš vadovėlio?
2018.03.20
img

Nors viešojoje erdvėje nuolat pasigirsta nuomonės apie privalomą didesnį indėlį į jauno žmogaus pilietiškumo ugdymą, šiuo metu tam yra skiriama vos 1 valanda per savaitę. Situaciją dar labiau pablogina tai, kad, pasak pačių moksleivių, pilietiškumo pagrindų pamoka dažnai tampa tiesiog papildoma valanda mokytis istorijos. Ar šią situaciją įmanoma keisti?

null
Antroji „Pilietinio sąmoningumo ir Istorijos diena“ su konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ finalininkais
2018.03.19
img

Kovo 16 d. departamento kvietimu „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos dienoje“ lankėsi antrieji nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ finalininkai – dvi gimnazistų komandos iš Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos bei šios gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriaus. Mokiniai klausėsi įdomių pilietiškumo paskaitų, turėjo šaunią ekskursiją po VU ansamblį, susitiko su „Misija Sibiras“ dalyviais bei praleido aktyvią popietę Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

null
Kviečiame balsuoti už nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ finalininkų darbus
2018.03.13
img

Jau galite balsuoti už mūsų organizuojamo nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ finalininkų darbus.
Kviečiame peržiūrėti konkurso komisijos atrinktus dešimt geriausių mokinių projektų. Pamatykite mūsų kelio į Laisvę istoriją mokinių akimis!

null
Pilietiškumo pamoka Rukainių gimnazijoje
2018.03.12
img

Kovo 9 d. Vilniaus rajono Rukainių gimnazijos bendruomenės kvietimu gimnazijoje lankėsi Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyr. specialistas Rokas Jašinskas. Susitikimo metu R. Jašinskas mokinius pakvietė padiskutuoti aktualia tema „Ką reiškia būti piliečiu?“, kalbėjosi su gimnazistais apie pilietiškumą - mokiniams priminė sąvokas, piliečio pareigas, pilietiškumo pavyzdžius, pasidalijo naudinga informacija, kur mokiniai galėtų rasti atsakymus į jiems iškylančius klausimus apie pilietines teises ar pareigas, o mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias spręsdami interaktyvų testą.

null
Apdovanoti jaunieji žemėlapių kūrėjai
2018.03.12
img

„Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti organizuojant Lietuvos mokyklų žemėlapių kūrimo konkurso „Mano žemėlapis Lietuvai“ baigiamąjį renginį Krašto apsaugos ministerijoje.“ – kovo 9 d. ministerijos prieangyje pasitikdama mokinius šypsojosi Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė.
Jau trečiąjį kartą UAB „Hnit-Baltic“ kartu su Ugdymo plėtotės centru, Vilniaus universiteto Geomokslų instituto Kartografijos ir geoinformatikos katedra bei Lietuvos geografų draugija 3-12 klasių Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokinius kvietė kurti skaitmeninius žemėlapius ir dalyvauti konkurse.

null
„Pilietinio sąmoningumo ir Istorijos diena“ sukvietė pirmuosius nacionalinio mokinių konkurso finalinio etapo dalyvius
2018.03.12
img

Kovo 9 d. pasveikinome pirmuosius nacionalinio mokinių konkurso "Praeities stiprybė – dabarčiai" finalinio etapo dalyvius iš Šiaulių Juliaus Janonio ir Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijų, pakviesdami į šia proga surengtą „Pilietinio sąmoningumo ir Istorijos dieną“ su  įdomia pažintine programa – paskaitomis Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, susitikimu su pilietiškumo šaukliu, keliautoju ir žurnalistu Vytaru Radzevičiumi ir ekskursija po Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją.

null
Pilietiškumo penktadienis Visagino „Verdenės“ gimnazijoje
2018.03.12
img

Kovo 9 d. Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė buvo labai šiltai priimta Visagino „Verdenės“ gimnazijoje. Susitikimo metu L. Lesauskaitė surengė gimnazijos bendruomenei interaktyvią pilietiškumo pamoką, padiskutavo su mokiniais ir jų mokytojais apie pilietiškumo svarbą šiandienos aktualijų kontekste.

null
Pilietinės gynybos diena Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje
2018.03.05
img

2018 m. kovo 2 d. Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje vyko Pilietinės gynybos diena, kurioje dalyvavo ir mūsų kolega, Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas ir istorikas Rokas Jašinskas. "Piliečiai turi pilis ir ietis" - šia plk. ltn. Valerijaus Šerelio citata pradėjęs paskaitą, Rokas budino mokinių pilietinę sąmonę, ragindamas kiekvieną susimąstyti, jog stiprūs esame tik tada, kai esame vieningi ir kol turime, ką ginti.

null
Atgal| 1 2 3 ... 8 9 10 11 12 13 14 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media