Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

 

2018 m.

Mokytojai, akademikai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai diskutavo apie pilietinio ugdymo aktualijas
2018.11.20
img

2018 m. lapkričio 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė dalyvavo interaktyvioje diskusijoje „Mokantis laisvės: aktualijos, pilietinis ugdymas ir kritinis mąstymas švietime“, į kurią padiskutuoti apie pilietinio ugdymo aktualijas susirinko švietimo darbuotojai, mokytojai, akademikai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

null
Vytauto Didžiojo karo muziejuje atidaryta paroda apie Lietuvos kariuomenės istoriją
2018.11.20
img

2018 m. lapkričio 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis dalyvavo parodos „Amžių kovoję – laisvę laimėjom“, skirtos Lietuvos kariuomenės atkūrimo 100-mečiui paminėti, atidaryme Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Parodoje ypač laukiami moksleiviai, besidomintys Lietuvos valstybės ir jos kariuomenės istorija, kurios žinias galės pagilinti apžiūrėdami uniformas, ginkluotę, ženklus ir apdovanojimus, rodančius karių vienybę, įsipareigojimus, įvertinimą ir gynybos priemones.

null
Lietuvos savivaldybių asociacija – svarbi partnerė pasirengime mobilizacijai
2018.11.19
img

2018 m. lapkričio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su Lietuvos savivaldybių asociacijos direktore Roma Žakaitiene. Susitikimo metu vadovai aptarė šalies savivaldybių pasirengimo mobilizacijai klausimus, nuveiktus darbus ir tolimesnius veiksmus, nes Vyriausybei 2018 m. liepą patvirtinus naują Gyvybiškai svarbių valstybės funkcijų sąrašą ir Valstybines mobilizacines užduotis valstybės ir savivaldybių institucijoms bei įstaigoms, šie ir ateinantys metai visiems tapo tikru iššūkiu. Departamento specialistai 2018 metais  šalies savivaldybėse surengė net šešiasdešimt mobilizacijos seminarų, šešerias pratybas, atliko trisdešimt patikrinimų, ir entuziastingai dirba toliau. Departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis asociacijos direktorei Romai Žakaitienei padėkojo už bendradarbiavimą ir pagalbą šiame nelengvame, bet labai svarbiame ir reikalingame darbe, išreikšdamas ryžtą užsibrėžtą tikslą pasiekti bendru darbu ir susitelkimu.

null
Šalies saugumo ir gynybos klausimai aptarti tarptautinėje konferencijoje
2018.11.16
img

2018 m. lapkričio 16 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM vadovai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Visuotinė gynyba – ar vis dar aktualu?“, kurią, tęsdama tradiciją ir vykdydama vieną pagrindinių savo uždavinių – šviesti visuomenę valstybės gynybos ir nacionalinio saugumo temomis, jau penktą kartą organizavo Lietuvos šaulių sąjunga. Konferencijos metu šalies saugumo ir gynybos klausimais kalbėjo žinomi visuomenės, kariuomenės atstovai, savo įžvalgomis dalinosi akademinės bendruomenės nariai ir užsienio ekspertai.

null
Mobilizacinio rengimo paskaita Marijampolėje
2018.11.08
img

2018 m. lapkričio 8 d. Marijampolės savivaldybėje apsilankė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos komanda: departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis, vyr. specialistai Laura Naidunaitė, Arvydas Čepukėnas ir patarėja Daiva Rimgailaitė. V. V. Vilkelis klausytojams tardamas įžanginį žodį, apžvelgė valstybės mobilizacijos sistemos naujoves, o departamento lektoriai paskaitė pranešimus apie valstybės mobilizacijos sistemą, ginkluotą ir neginkluotą gynybą karo atveju, priimančiosios šalies paramos teikimo svarbą ir ypatumus bei piliečių vaidmens reikšmingumą ginant šalį.

null
Pasirengimo mobilizacijai seminarai Vilkaviškyje ir Kalvarijoje
2018.11.07
img

2018 m. lapkričio 7 d. Vilkaviškio rajono ir Kalvarijos miesto savivaldybėse vyko pasirengimo mobilizacijai seminarai, kuriuos organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pmsipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistai Laura Naidunaitė, Arvydas Čepukėnas ir patarėja Daiva Rimgailaitė. Seminarų dalyviams lektoriai skaitė pranešimus apie valstybės mobilizacijos sistemą, ginkluotą ir neginkluotą gynybą karo atveju, priimančiosios šalies paramos teikimo svarbą ir ypatumus bei piliečių vaidmens reikšmingumą ginant mūsų valstybę.

null
Mobilizaciniai seminarai Kazlų Rūdos ir Šakių rajono savivaldybėse
2018.11.06
img

2018 m. lapkričio 6 d. Kazlų Rūdos ir Šakių rajono savivaldybėse apsilankė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos atstovai, kurie surengė mobilizacinius mokymus savivaldybių administracijos ir joms pavaldžių įstaigų darbuotojams, įrašytiems į civilinio mobilizacinio personalo rezervą. Paskaitų metu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai skaitė pranešimus apie savivaldybių vaidmenį mobilizacijos sistemoje, priimančios šalies paramos teikimo organizavimą ir vykdymą, piliečių vaidmenį ginant šalį.

null
Paskaita apie pasirengimą mobilizacijai Teisingumo ministerijoje
2018.10.31
img

2018 m. spalio 31 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistai Laura Naidunaitė, Renata Kostiukevičienė ir Arvydas Čepukėnas Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijoje surengė mobilizacinio mokymo paskaitą „Valstybės pasirengimas mobilizacijai, pilietiniam pasipriešinimui ir ginkluotai gynybai“.

null
Šalčininkuose vyko stalo pratybos „Pasiruošimas mobilizacijai“
2018.10.30
img

2018 m. spalio 30 d. Šalčininkų rajono savivaldybėje vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos organizuotos stalo pratybos „Pasiruošimas mobilizacijai“, kuriose dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos ir Mobilizacijos valdymo grupės nariai. Pratybų dalyviai, organizatorių padedami, išsikėlė tikslą – įvertinti Šalčininkų rajono savivaldybės pasirengimą atlikti numatytus veiksmus ir priemones, vykdant valstybinės mobilizacinės užduotis, bei nustatyti tobulinimo sritis. Pratybų metu buvo siekiama nustatyti savivaldybės gebėjimą veikti ir vykdyti priskirtas funkcijas, identifikuoti atliekamų funkcijų bei procedūrų spragas mobilizacijos metu, numatyti priemones joms tobulinti, patikrinti savivaldybės ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų veiksmų suderinamumą užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas.

null
Mobilizaciniai mokymai Šilalėje ir Tauragėje
2018.10.26
img

2018 m. spalio 25 d. Šilalės ir Tauragės rajonų savivaldybėse vyko Mobilizaciniai mokymai, kuriuos organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistai Laura Naidunaitė, Renata Kostiukevičienė ir Arvydas Čepukėnas. Mokymų dalyviams lektoriai skaitė pranešimus apie valstybės mobilizacijos sistemą, ginkluotą ir neginkluotą gynybą karo atveju, priimančiosios šalies paramos teikimo svarbą ir ypatumus bei piliečių vaidmens reikšmingumą ginant šalį.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media