Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

 

2018 m.

Išrinkta nauja NOKT vadovybė
2018.12.20
img

2018 m. gruodžio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė dalyvavo Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos valstybės gynybinius pajėgumus, koordinacinės tarybos (NOKT) vadovybės rinkimuose. Nuoširdžiai sveikiname naują NOKT pirmininkę gerb. Angelę Jakavonytę bei pavaduotojus dim. plk. ltn. Vytautą Čepuką ir Saulių Povilaitį, ir linkime sėkmės darbuose.

null
Sveikatos priežiūros įstaigos pasirengusios teikti paslaugas atvykstančioms NATO sąjungininkų pajėgoms
2018.12.14
img

2018 m. gruodžio 13 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyr. specialistė Renata Kostiukevičienė surengė NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės, NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovų susitikimus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose, Kauno klinikinėje ir Respublikinėje Kauno ligoninėse  su šių ligoninių vadovais ir atsakingais specialistais. Susitikimų metu ligoninės pristatė teikiamas paslaugas, turimus pajėgumus ir aptarė asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo atvykstančioms NATO sąjungininkų pajėgoms klausimus.

null
Seminaras karo komendantams
2018.12.13
img

2018 m. gruodžio 12 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo Civilių ir karių bendradarbiavimo valdyba surengė seminarą karo komendantams apie valstybės mobilizacijos sistemos pertvarkos iššūkius bei priimančiosios šalies paramos ir pilietinio pasipriešinimo svarbą.

null
Apdovanoti pilietiškumą, Lietuvos pažinimą ir istorinę atmintį puoselėjančių žaidimų kūrėjai
2018.12.11
img

2018 m. gruodžio 11 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė padėkomis ir prizais apdovanojo jaunuosius žaidimų kūrėjus – Nacionalinio žaidimų kūrimo konkurso dalyvius, išradingai sukūrusius ir savo bendraamžiams pristačiusius pilietiškumą, savo krašto pažinimą ir istorinę atmintį puoselėjančius žaidimus.

null
Pusantro šimto klaipėdiečių dalyvavo seminare-diskusijoje „Pilietinio pasipriešinimo potencialas Lietuvoje. Ką gali kiekvienas?“
2018.12.03
img

2018 m. gruodžio 1 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė ir to paties skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė Klaipėdos universitete surengė seminarą-diskusiją „Pilietinio pasipriešinimo potencialas Lietuvoje. Ką gali kiekvienas?“, į kurį susirinko daugiau kaip pusantro šimto pilietine gynyba besidominčių klaipėdiečių, neabejingų savo ir visos Lietuvos saugumui.

null
Švenčionių rajonas rengiasi mobilizacijai: savivaldybėje vyko stalo pratybos
2018.11.30
img

2018 m. lapkričio 30 d. Švenčionių rajono savivaldybėje vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM organizuotos stalo pratybos „Pasirengimas mobilizacijai“, kuriose dalyvavo Švenčionių rajono savivaldybės mobilizacijos valdymo grupės nariai ir atsakingi asmenys.

null
Respublikinėje viktorinoje „Laisvės keliu“ atsiskleidė pilietiškai nusiteikusio jaunimo kompetencijos
2018.11.28
img

2018 m. lapkričio 27 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus specialistai drauge su Kauno apskrities pedagogais Kauno įgulos karininkų ramovėje surengė respublikinę II-III gimnazinių klasių mokinių viktoriną „Laisvės keliu“. Ši jau tradicine tapusi viktorina šiemet buvo skirta Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Departamento atstovai parengė klausimus lemiamam komandų kapitonų mūšiui, dalyvavo vertinimo komisijoje, įteikė diplomus ir apdovanojimus viktorinos nugalėtojams, o visiems dalyviams – atminimo dovanėles. Džiugu, kad į šią viktoriną kasmet susirenka gausus būrys pilietiško jaunimo, besidominčio Lietuvos istorija, nacionalinio saugumo ir Lietuvos kariuomenės temomis.

null
Pedagogai rengiasi Nacionalinio saugumo ir krašto gynybos bendrosios programos įgyvendinimui
2018.11.27
img

2018 m. lapkričio 26 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus specialistai su grupe aktyviausių pedagogų ir susitikimo iniciatoriais iš Ugdymo plėtotės centro Krašto apsaugos ministerijoje susitiko aptarti dar visai neseniai patvirtintos Nacionalinio saugumo ir krašto gynybos bendrosios programos įgyvendinimo klausimų. Pamažu, tačiau tvirtais žingsniais ši programa žengia į mokyklas ir žodis virsta kūnu: pedagogai rimtai rengiasi programos įgyvendinimui – vasarą keliasdešimt pasiryžusiųjų dirbti pagal šią programą sėmėsi žinių kvalifikacijos tobulinimo kurse „Nacionalinio saugumo ir pilietiškumo nuostatų stiprinimas ugdyme. Pilietis ir šalies gynyba“, o šįkart buvo aptartos įgytos ir jau taikomos patirtys, diskutuota, kaip bus įgyvendinama Nacionalinio saugumo ir krašto gynybos bendroji programa 2019-2020 mokslo metais.

null
Paskaita apie pasirengimą mobilizacijai Užsienio reikalų ministerijoje
2018.11.27
img

2018 m. lapkričio 27 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai lankėsi Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje, kur surengė mobilizacinį seminarą. Seminaro metu departamento specialistai ministerijos darbuotojus supažindino su pasirengimu mobilizacijai, priimančiosios šalies paramos teikimu sąjungininkams, taip pat pristatė svarbiausią informaciją, susijusią su piliečių pasirengimu šalies gynybai ir informacinėmis operacijomis.

null
Visagine vyko stalo pratybos „Pasirengimas mobilizacijai“
2018.11.26
img

2018 m. lapkričio 26 d. Visagino savivaldybėje vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM organizuotos stalo pratybos „Pasirengimas mobilizacijai“, kuriose dalyvavo Visagino savivaldybės mobilizacijos valdymo grupės nariai ir atsakingi asmenys. Pratybų dalyviai, organizatorių padedami, išsikėlė tikslą – įvertinti Visagino savivaldybės pasirengimą atlikti numatytus veiksmus ir priemones, vykdant valstybinės mobilizacinės užduotis, bei nustatyti tobulintinas sritis. Pratybų metu buvo siekiama nustatyti savivaldybės gebėjimą veikti ir vykdyti priskirtas funkcijas, identifikuoti atliekamų funkcijų bei procedūrų spragas mobilizacijos metu, numatyti priemones joms tobulinti, patikrinti savivaldybės ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų veiksmų suderinamumą užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją ir skirtingų karinio konflikto fazių metu.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media