Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

 

2017 m.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Labdaros ir paramos fondu „Jauniems“
2018.03.15
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos nuo 2018 m. kovo 15 d. bendradarbiauja su Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“, ugdant Lietuvos jaunimo pilietines ir patriotines nuostatas, didinant jų sąmoningumą, rengiant ir įgyvendinant bendrus edukacinius projektus, nacionalinius renginius vaikams ir jaunimui. Vienas iš sėkmingo bendradarbiavimo vaisių „Misija Sibiras“ paroda, skirta 100-ui Lietuvos mokyklų, skatinanti jaunų žmonių įsitraukimą į pilietinius, patriotinius ir tautinius renginius, raginanti domėtis šalies istorija ir prisidėti prie šalies gynybos.

null
Tauragėje – mobilizacinis seminaras apskrities savivaldybių darbuotojams
2017.12.15
img

Gruodžio 14 d. Tauragės rajono savivaldybėje jungtinė specialistų komanda surengė mobilizacinio mokymo seminarą visos Tauragės apskrities savivaldybių darbuotojams. Seminaro metu su dalyviais nagrinėjome pasirengimo mobilizacijai, priimančiosios šalies paramos teikimo klausimus, aiškinomės, koks yra piliečių vaidmuo ginant šalį ir kaip pasirengti valstybės gynybai karo atveju.

null
Mobilizacinio mokymo seminare tobulinosi Kaišiadorių savivaldybės darbuotojai
2017.12.14
img

Gruodžio 13 d. lankėmės Kaišiadorių rajono savivaldybėje, kur surengėme mobilizacinio mokymo seminarą savivaldybės darbuotojams. Seminaro metu su dalyviais aptarėme pasirengimo mobilizacijai, priimančiosios šalies paramos teikimo klausimus, kalbėjomės apie piliečių vaidmenį ginant šalį bei valstybės pasirengimą šalies gynybai karo atveju.

null
Pilietinio pasipriešinimo seminare - ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai
2017.12.13
img

Gruodžio 12 d. mūsų departamento specialistai Šiauliuose, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo 6-ojoje rinktinėje, drauge su kolegomis iš LK Strateginės komunikacijos departamento kariams surengė seminarą civilinės mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo temomis. Seminaro metu kariai taip pat išklausė įdomius pranešimus apie bendravimą su žurnalistais bei lyderystę, o ats. plk. Darius Novickis pasidalino tarnybos JAV patirtimi.

null
Konferencijos dalyvius suvienijo atsakomybės už savo šalį dvasia: „Kas kitas, jei ne mes?“
2017.12.11
img

Už savo šalies saugumą esame atsakingi patys, todėl kiekvienas Lietuvos pilietis turi ir gali prisidėti prie šalies gynybos. „Tėvynės gynyba yra visų reikalas“, – yra pasakęs britų žurnalistas Edward Lucas. Naujausios pastarųjų metų karų patirtys pasaulyje, ir ypač Ukrainoje, dar kartą patvirtino, jog sėkmingai kovoti, ginant savo šalį nuo priešiškų svetimos valstybės veiksmų, galima tik tada, kai sulaukiama aktyvios piliečių paramos įvairiausiomis priemonėmis ir būdais.

null
Pilietinės gynybos diena Joniškyje
2017.12.08
img

Lapkričio 7 d. mūsų specialistų komanda surengė Pilietinės gynybos dieną Joniškio savivaldybėje, žadindami jaunųjų joniškiečių sąmoningumą ir "mobilizduodami" jaunuolių širdis atsakomybei už savo šalį. Susitikime su mūsų departamento atstovais dalyvavo Joniškio "Saulės" pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai. Mokiniai nuoširdžiai domėjosi atsparumo priešiškai propagandai klausimais, daug klausinėjo apie Lietuvos kariuomenę.

null
Viktorinoje ,,Laisvės keliu“ atsiskleidė pilietiškai nusiteikusio jaunimo kompetencijos
2017.11.29
img

Žvarbią lapkričio 28-osios popietę pasitikome Kauno įgulos karininkų ramovėje – jau antrus metus vykstančioje II – III gimnazijos klasių viktorinoje ,,Laisvės keliu“.
Šiemet viktorina buvo dedikuota Lietuvos kariuomenės 99–osioms įkūrimo metinėms paminėti. Į viktoriną suvažiavę Kauno rajono mokyklų mokiniai entuziastingai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos kariuomenę, o mes, juos stebėdami, džiaugėmės, kad auga atsakinga bei pilietiškai nusiteikusi jaunoji karta.

null
Mokykla turėtų ugdyti piliečius, lojalius Lietuvos valstybei
2017.11.27
img

Lapkričio paskutinį savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje parodoje „Mokykla 2017“ Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Lietuvos krašto apsaugos ministerijos surengė diskusiją tema „Kaip valstybės gynyba suvokiama mokykloje?“. Diskusijos dalyviai gyvai diskutuodami aptarė didžiausias pilietinio ugdymo ir jaunimo teigiamos nuostatos į šalies gynybą formavimo mokykloje problemas.

null
Parodoje MOKYKLA 2017 – apie pilietiškumą
2017.11.27
img

Lapkričio 24-25 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vykusioje parodoje „MOKYKLA 2017“ didelio mokinių ir pedagogų dėmesio sulaukė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM stendas, kuriame pristatėme mūsų jau trečiuosius metus organizuojamą nacionalinį mokinių konkursą "Praeities stiprybė – dabarčiai", departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vykdomas jaunimo pilietiškumo ugdymo veiklas bei surengėme diskusiją „Kaip valstybės gynyba suvokiama mokykloje?“.

null
Krašto apsaugos sistemos darbuotojai atnaujino civilinės saugos žinias
2017.11.13
img

Civilinės saugos mokymai – neatsiejama pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms dalis, todėl civilinės saugos žinias svarbu nuolat atnaujinti. Lapkričio 10 d. Krašto apsaugos ministerijoje surengėme civilinės saugos seminarą Krašto apsaugos sistemos darbuotojams. Naudingais patarimais, kaip elgtis ekstremaliosios situacijos atveju, su mumis dalinosi Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Civilinės saugos mokymo skyriaus vedėja Renata Baniulienė. Buvo naudinga prisiminti svarbiausius dalykus. Rekomenduojame tą padaryti ir jums!

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media