Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

 

Tarptautinio kibernetinio saugumo konferencijoje „ESET Security Day 2019“ – pranešimą skaitys Nacionalinio kibernetinio saugumo centro direktorius

2019.09.04
image

Rugsėjo 5 d. tarptautinio kibernetinio saugumo konferencijoje „ESET Security Day 2019“ kaip ekspertas pakviestas ir Nacionalinio kibernetinio saugumo centro prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Rytis Rainys. Jis skaitys pranešimą apie kibernetinio saugumo vertinimą Lietuvoje.

 

Šiemet pagrindinė „ESET Security Day 2019“ tema – tobula įmonės/įstaigos IT saugumo politika. Konferencijoje pranešimus taip pat skaitys kibernetinio saugumo veteranas Tony Anscombe apie išmaniesiems pastatams gresiančias kibernetinio saugumo grėsmes, nes pasak pranešėjo, apie sparčiai populiarėjančių išmaniųjų pastatų pažeidžiamumą turime kalbėti ne būsimuoju, o jau esamuoju laiku.

 

Konferencijoje dalyvaus ir IT saugumo ekspertas Vytautas Butrimas, turintis daugiau nei 29 metų patirtį informacinių technologijų ir saugumo politikoje, prisidėjęs prie pirmosios Lietuvos kibernetinės gynybos strategijos kūrimo ir šiuo metu rengiantis NATO Vidurio Europos kibernetinės rizikos tyrimą. Konferencijos dalyviai galės išgirsti jo pranešimą apie kibernetinio saugumo iššūkius, kylančius saugant kritines infrastruktūras.

 

Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos IT skyriaus vedėjas Dr. Jevgenij Tichonov, sukaupęs daugiau kaip 10 metų patirtį skirtingose IT srityse, prie Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos (VDAI) prisijungė 2018 m. gegužės mėn., pačiame asmens duomenų apsaugos pokyčių įkarštyje. Konferencijoje specialistas pasidalins VDAI metodine informacija, susijusia su organizacinėmis ir techninėmis duomenų saugumo priemonėmis, apžvelgs organizacijoje tvarkomų asmens duomenų saugumo rizikos vertinimą.

 

Fondia Suomija Vyresnioji teisininkė Sari Koskela specializuojasi duomenų privatumo ir apsaugos srityje, įskaitant jautrių sveikatos priežiūros duomenų apsaugą, taip pat teikia duomenų apsaugos pareigūno paslaugas įvairioms verslo įmonėms. Pranešėja „ESET Security Day 2019“ pasidalins Suomijos patirtimi įgyvendinant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), taip pat gerąja praktika paremtais patarimais verslui, kaip tinkamai užtikrinti BDAR rekomendacijų laikymąsi.

 

IT saugumo ekspertas Darius Povilaitis pranešimo metu aptars kibernetinio saugumo geriausias praktikas bei principus, kuriuos rekomenduotina taikyti įmonėje, taip pat kaip pasiekti vieną iš sudėtingiausių tikslų – aptikti ir suvaldyti kibernetinius incidentus. Saugumo specialistas šiuo metu dirba gynybinėje, puolamojoje bei tiriamojoje kibernetinio saugumo srityse, jo kibernetinę pasaulėžiūrą bei solidžius žinių pamatus padėjo formuoti „SANS Institute“, kuriame teko mokytis.

 

Safetica regiono plėtros vadovas BSc.Radek Hanzlik, dirbantis su ESET ir kitais saugumo sprendimų kūrėjais, konferencijoje pristatys sprendimą „Safetica Auditor“, kuris padeda analizuoti įmonės tinklą itin paprastu, bet efektyviu būdu, taip leisdamas realiu laiku išvengti duomenų nutekėjimo, neleistinų darbuotojų veiksmų ir saugumo problemų. Pasak pranešėjo, organizacijoms itin svarbu matyti ir suprasti, kas vyksta jos viduje, nes tik taip galima priimti teisingus sprendimus užtikrinant maksimalią duomenų apsaugą.

 

Daugiau informacijos apie konferenciją „ESET Security Day 2019“: https://www.eset.com/lt/eset-security-day/

 

Nuotraukos renginio organizatorių

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media