Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

 

 

Žinių archyvas (2014 - 02)

Krašto apsaugos viceministras A. Valys: „Baltijos gynybos koledžas išaugo dėl sunkaus darbo ir noro pasiekti aukščiausius rezultatus“
2014.02.28
img

„Šiandien minime jau 15-ąsias Baltijos gynybos koledžo metines. Be galo džiugu, kad maža bendra trijų valstybių iniciatyva išaugo į vieną didžiausią tarptautinę karo mokslų įstaigą visame regione. Viską pasiekėme tik dirbdami kartu, siekdami pačių geriausių rezultatų ir nuolat judėdami į priekį. Galiu drąsiai pasakyti, jog pirmuosius išbandymus įveikėme nepriekaištingai“, – šventinėje ceremonijoje Tartu (Estija) įsikūrusiame Baltijos gynybos koledže sakė krašto apsaugos viceministras Antanas Valys.

 

Vasario 27 d. vykusiame bendro trijų Baltijos šalių projekto, Baltijos gynybos koledžo, penkioliktųjų įkūrimo metinių minėjimo renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Almantas Leika, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas pulkininkas Eugenijus Vosylius, kiti krašto apsaugos sistemos atstovai.

null
Vilniaus įgulos karininkų ramovėje - paroda apie Klaipėdos jūrų uostą
2014.02.28
img

Kovo 3 d. Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus atidarys nuotraukų parodą „Lietuvos transporto širdies – Klaipėdos uosto raida“.

null
Aptarta mokinių pilietinio ir kūno kultūros ugdymo modulio įgyvendinimo patirtis ir perspektyvos
2014.02.28
img

 

Vasario 27 d. Pilietinės gynybos centras prie Krašto apsaugos ministerijos savivaldybių administracijų švietimo padalinių ir mokyklų atstovams organizavo seminarą „Mokinių pilietinio ugdymo ir kūno kultūros ugdymo galimybių įvairovė“.

 

Seminaro dalyviai aptarė mokyklų ir gimnazijų, taikančių pilietinio ir kūno kultūros ugdymo modulį „Krašto gynyba“, patirtį.

null
Kuopų vadų lyderių kursų klausytojams įteikti kursų baigimo pažymėjimai
2014.02.28
img

 

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vasario 28 d. kuopos vadų lyderių kursų (KVLK) klausytojams buvo įteikti pažymėjimai. Kursai, kurių tikslas – parengti Lietuvos kariuomenei kompetentingus karininkus, gebančius atlikti kasdienes kuopos vado pareigas, tęsėsi nuo š. m. vasario 17 d. Pažymėjimai buvo įteikti 26 kursų klausytojams iš daugiau nei dešimties Lietuvos kariuomenės dalinių ir Viešojo saugumo tarnybos prie VRM.

null
NATO gynybos ministrai Briuselyje išreiškė paramą Ukrainos suverenumui ir teritoriniam vientisumui
2014.02.27
img

Vasario 26-27 d. krašto apsaugos viceministras Marijus Velička dalyvavo NATO gynybos ministrų susitikime. Jo metu daugiausia dėmesio buvo skiriama NATO pajėgumų, NATO veiklos Afganistane ir bendradarbiavimo su Ukraina klausimams.

null
Krašto apsaugos viceministras M. Velička dalyvaus NATO gynybos ministrų susitikime
2014.02.26
img

Vasario 26–27 d. krašto apsaugos viceministras Marijus Velička dalyvaus NATO gynybos ministrų susitikime, kuriame daugiausiai dėmesio bus skiriama NATO pajėgumų, NATO veiklos Afganistane ir bendradarbiavimo su Ukraina klausimams.

 

Artėjant NATO viršūnių susitikimui Jungtinėje Karalystėje rugsėjo mėnesį ministrai aptars svarbiausius NATO pajėgumų trūkumus. Ministrai taip pat mėgins parengti artėjančio viršūnių susitikimo sprendimus dėl sąveikių pajėgų iniciatyvos ir NATO kibernetinės gynybos politikos.

null
Minimos penkioliktosios bendro Baltijos šalių projekto įkūrimo metinės
2014.02.26
img

Vasario 27 d. vyks bendro trijų Baltijos šalių projekto, Baltijos gynybos koledžo, penkioliktųjų įkūrimo metinių minėjimo renginys. Tartu (Estija) vyksiančioje šventėje dalyvaus krašto apsaugos viceministras Antanas Valys, Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Almantas Leika, kiti krašto apsaugos sistemos atstovai.

null
Kviečiame dalyvauti fotografijų apie Lietuvos kariuomenę konkurse
2014.02.25
img

Konkurso nuostatai

 

Krašto apsaugos ministerija jau dešimtą kartą  skelbia karinės fotografijos Tado Dambrausko konkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2013-2014“ ir norinčius jame dalyvauti kviečia darbus teikti iki kovo 28 dienos. Šiais metais konkurse laukiami profesionalų, mėgėjų, civilių ir kariškių fotografų darbai, kuriuose būtų kuo įvairiau atspindėtas karių gyvenimas. Tikslių temų nėra, svarbiausia, kad karinė akimirka būtų pagauta 2013-2014 metais.

 

null
Tęsiasi humoristinių piešinių ir karikatūrų konkursas „Žengia pulkas linksmai: 10 metų NATO“
2014.02.25
img

Primename, kad vis dar galite teikti humoristinius piešinius ir karikatūras konkursui „Žengia pulkas linksmai: 10 metų NATO“. Konkursui pateikti savo darbus gali visi norintys – profesionalai ir mėgėjai, kariai ir civiliai, valdantys pieštukus, teptukus ar šiuolaikines skaitmeninio piešimo priemones ir mokantys taikliai ir šmaikščiai pajuokauti.

null
Krašto apsaugos ministras J. Olekas: „ Tikiu, kad šis mano vizitas į Japoniją – tai tik pirmas žingsnis į reguliarias konsultacijas tarp įvairių mūsų šalių institucijų saugumo ir gynybos klausimais“
2014.02.25
img

Vasario 25 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas Tokijuje susitikęs su Japonijos gynybos ministru Itsunori Onodera aptarė svarbiausias tarptautinio ir regioninio saugumo aktualijas, bendradarbiavimo plėtojimo galimybes.

 

Kalbėdamas apie Lietuvos ir Japonijos santykius gynybos ir saugumo srityje, ministras J. Olekas teigė, jog sėkmingas bendradarbiavimas Afganistano Goro provincijoje davė teigiamą impulsą tolimesniam bendradarbiavimui. „Norėčiau tikėti, kad mano vizitas į Japoniją – tai tik pirmasis žingsnis į reguliarias konsultacijas tarp įvairių mūsų šalių institucijų saugumo ir gynybos klausimais,“ – sakė ministras J. Olekas.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media