5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Logistikos karinių vienetų sporto žaidynių taurė – vėl Vytenio bataliono karių rankose

2008.09.02
image

Rugpjūčio 29 d. Radviliškyje vykusių Logistikos karinių vienetų sporto žaidynių taurę penktus metus iš eilės iškovojo Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas.

Sporto žaidynės prasidėjo iškilminga rikiuote Radviliškio miesto stadione. Po iškilmingo žaidynių atidarymo kariai rungėsi tinklinio, krepšinio, stalo teniso, futbolo, virvės traukimo, rankos lenkimo, šaudymo turnyruose. Moterys dalyvavo vairavimo rungtyje, kur pirmąsias prizines vietas iškovojo Vytenio bataliono atstovės Vilija Mikalauskienė ir vyr. ltn. Valda Šalaševičiūtė.

Nors žaidynės vyko svečiuose Vytenio bataliono kariai žaidynėse pasiekė puikių rezultatų. Pirmąsias vietas bataliono kariai užėmė futbolo, krepšinio, tinklinio, virvės traukimo turnyruose, pirmąją vietą triuškinamu rezultatu rankos lenkimo rungtyje savo varžovus įveikė ir srž. Nerijus Maščinskas.

Pasibaigus turnyrams rungčių dalyviai, užėmę prizines vietas, buvo apdovanoti atminimo medaliais ir taurėmis.

Daugiausia taškų surinko ir devynias Logistikos karinių vienetų dalyvavusias komandas šių metų sporto žaidynėse nugalėjusi Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono komanda iškovojo I-ąją vietą.

Šias metais Logistikos karinių vienetų sporto žaidynes organizavo Generolo leitenanto Motiejaus Pečiulionio arsenalas. Pirmosios žaidynės trejus metus iš eilės buvo rengiamos Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione, pernai jas organizavo Kunigaikščio Vaidoto tiesioginės paramos logistikos batalionas.