Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

 

 

Birutės bataliono seržantų klubas palydėjo vasarą

2008.09.02
image

Rugpjūčio 30 d. Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono (Alytus) seržantų klubas „Iltis” surengė pažintinę kelionę po Druskininkų apylinkes. Į kelionę susiruošė 48 dalyviai, kurių didžioji dauguma – kariškių antrosios pusės ir jų vaikučiai.

Tokia išvyka – gera galimybė pabendrauti ir pasidalyti išgyvenimais bataliono seržantų žmonoms, laukiančių savo vyrų rudenį sugrįžtant iš misijos Afganistane.

Kelionės metu buvo aplankytos įdomiausios Druskininkų savivaldybės vietos. Atvykę į kurortą pirmiausia nuskubėjome prie Nemuno upės, kurios krante mūsų jau laukė garlaivis. Juo žemyn upe plaukėme į Liškiavą. Kelionė truko apie 40 minučių labai vaizdingais ir įspūdingais Nemuno vingiais.

Atvykus į Liškiavą aplankėme nuostabų architektūros paminklą – Domininkonų bažnyčią ir vienuolyną. Daug ką apie jos legendas ir istoriją mums įdomiai papasakojo linksmai nusiteikusi gidė. Po trumpos ekskursijos po vienuolyną pasukome link kairiajame Nemuno krante esančio piliakalnio, taip pat apipinto mitais ir įvairiomis legendomis, tik nespėjome visko apžiūrėti, staiga garlaivio sirena visus sukvietė kelionei atgal į Druskininkus.

Atgalios keliavome prieš srovę, todėl kelionė truko šiek tiek ilgiau, apie valandą. Bet kelionė neprailgo –  mes, dzūkai, girių karaliai, negalim be dainų, o betraukdami Lietuvių liaudies dainas mes net nepajutome kai grįžome į Druskininkus. Pasimėgavę nuostabiais kurorto kraštovaizdžiais, visi patraukėme Ilgio ežero link, kuris yra visai šalia Grūto.

Prie ežerėlio, tikrai įspūdingame gamtos prieglobstyje gardžiai pasivaišinome karštomis dešrelėmis, kurias mums paruošė bataliono valgyklos darbuotojos, už tai joms labai ačiū, saldumynais ir gaiviaisiais gėrimais.

O bene įspūdingiausias vasaros palydėtuvių akcentas buvo drąsiausiųjų mažųjų atžalų žaidimai ir maudynės ežere, kai tuo metu jų mamytės su nerimu, pašiurpę nuo šalčio, lūkuriavo krante.

Saulei nusileidus, kupini įspūdžių ekskursijos dalyviai pajudėjo link autobuso, toliau traukdami linksmas dainas važiavome link Alytaus. Tik vėlai vakare, pavargę, bet puikios nuotaikos pasiekėme Alytų. Visi dalyviai tvirtino, kad ši išvyka labai patiko ir buvo viena šauniausių, todėl negailėjo gražių padėkos žodžių jos organizatoriams viršiloms Gedeminui Svinkūnui ir Ritai Treskovienei.

Seržantų klubas taip pat dėkoja Lietuvos didžiojo kunigaukščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono vadovybei už išvykai skirtą autobusą ir jo vairuotojui seržantui Vaidui Vaičiuliui.

Birutės bataliono S5 skyriaus civilių ir karių bendradarbiavimo specialistas vrš. Romas Ramanauskas.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media