Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

 

 

Aktualijos

Krašto apsaugos ministerija persikėlė į „naujus namus“ internete
2022.05.05
img

Krašto apsaugos ministerija pristato atnaujintą, vartotojų poreikiams pritaikytą ir patogią naršyti interneto svetainę. Naujo dizaino ir funkcionalumo www.kam.lt startavo gegužės 5-ąją.

null
Su JAV karinių pajėgų sekretoriais susitikęs A. Anušauskas: JAV lyderystė – svarbiausias ginklas prieš Rusiją
2022.05.04
img

„Jungtinės Amerikos Valstijos supranta, kad jei nesustabdysime Rusijos Ukrainoje – kitos gali būti NATO valstybės, tai yra ir Baltijos valstybės. Todėl JAV ir sąjungininkų pajėgų buvimas Lietuvoje išlieka pagrindiniu saugumo ir gynybos garantu Baltijos šalių regione“, – teigia krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, kuris Vašingtone susitiko su JAV oro pajėgų sekretoriumi Franku Kendelliu, karinio laivyno pajėgų sekretoriumi Carlos Del Toro ir sausumos pajėgų sekretore Christine Wormuth.

 

null
Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena šiemet vyks Utenoje ir Anykščiuose
2022.05.04
img

Tradiciškai trečiąjį gegužės savaitgalį Lietuvos kariuomenė atveria duris visuomenei ir kviečia drauge švęsti Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną bei susipažinti su kariuomenės gyvenimu iš arčiau. Šiemet pagrindinė šventė pirmą kartą vyks gegužės 14 d. Utenoje, ją lydės 15 d. Anykščių raj. vyksiantis Pėsčiųjų žygis Algimanto apygardos partizanų takais.

 

null
Lietuvoje lankysis Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės gynybos ministras
2022.05.04
img

Gegužės 5 d. krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas susitiks su į Lietuvą vizito atvyksiančiu Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės gynybos ministru François Bausch. Ministrai aptars tolesnį šalių bendradarbiavimą karinėje srityje, saugumo situaciją, paramą Ukrainai, taip pat klausimus, susijusius su artėjančiu NATO viršūnių susitikimu Madride.

null
Sėkmingai baigtas pirmasis Lietuvos ir JAV kibernetinės vadavietės bendras projektas
2022.05.03
img

Gegužės pradžioje baigėsi kelis mėnesius trukusi bendra Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės kibernetinės vadavietės US CYBERCOM vykdyta kibernetinės gynybos operacija „Hunt Forward“. Tai yra pirmas bendras Lietuvos projektas su JAV kibernetine vadaviete, kurio pagrindinis tikslas buvo stiprinti praktinį sąveikumą ir didinti svarbiausių tinklų atsparumą kibernetinėms grėsmėms.

null
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: Jungtinių ekspedicinių pajėgų vadavietė dislokuojama Lietuvoje pačiu laiku
2022.05.03
img

Suintensyvėjęs Lietuvos bendradarbiavimas gynybos srityje su Jungtine Karalyste, saugumo situacija Baltijos regione vykstant karui Ukrainoje, didėjantis Jungtinės Karalystės įsitraukimas į Baltijos regioną – tai klausimai, kuriuos krašto apsaugos viceministras Margiris Abukevičius aptarė šiandien su Jungtinės Karalystės vadovaujamos Nuolatinės Jungtinių pajėgų vadavietės vadu generolu majoru Jamesu Morrisu.

 

null
Lietuvos ginkluotės kontrolės inspektoriai vertins karinę veiklą Suomijoje
2022.05.02
img

Lietuvos kariuomenės ginkluotės kontrolės inspektoriai gegužės 3–6 dienomis Suomijoje atliks pasirinkto rajono inspekciją. Inspektorių grupė domėsis Suomijos karine veikla pietinę šalies dalį apimančiame regione. Įvertinę inspekcijos eigą bei jos metu gautą informaciją parengs Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) šalims ataskaitą, kurioje pateiks vertinimą, kaip Suomija vykdo 2011 m. Vienos dokumento reikalavimus.

null
Reagavimo į orlaivių skrydžius prie Baltijos valstybių sienų duomenys: balandžio 15 – gegužės 1 d.
2022.05.02
img

Balandžio 25 – gegužės 1 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai 9 kartus kilo patruliuoti palei Baltijos šalių oro erdvės sieną su Rusijos Federacija (RF) ir Baltarusija bei atpažinti ir lydėti skrydžio taisykles tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros pažeidusių RF orlaivių.

null
Vytauto Didžiojo karo muziejuje atidaromos parodos, skirtos pasipriešinusiems sovietų okupantams
2022.04.29
img

Šiemet sukanka penkiasdešimt metų, kai Kaune protestuodamas prieš sovietų okupacinę valdžią susidegino Romas Kalanta. Šiam įvykiui ir visiems įvairiais būdais pasipriešinusiems sovietams atminti Vytauto Didžiojo karo muziejuje Kaune gegužės 3 d. duris atvers dvi parodos „Opozicijos komunistinei valdžiai kaleidoskopas“ ir paroda-instaliacija „Akiplėšos. Bebaimiai. Maištininkai“.

null
Viceministras Ž. Tomkus Baltijos Asamblėjos posėdyje: Rusija supranta tik jėgą, todėl turime būti stiprūs
2022.04.29
img

„Mėginti suprasti Rusiją – beprasmiška. Turime susitaikyti su tuo, kad Europa nebus saugi tol, kol išliks dabartinis Rusijos režimas. Pati Rusija pripažįsta ir supranta tik jėgą, todėl turime būti stiprūs. Privalome parodyti savo politinę, diplomatinę, ekonominę ir, žinoma, karinę galią“, – sakė krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus, kuris balandžio 28–29 d. dalyvavo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje Nidoje.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 22 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media